Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 7η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 6η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 25/11/17 12:00 ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
2. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ Παναρκαδικού Σάββατο 25/11/17 12:00 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΤΕΓΕΑ ΑΣΤΕΡΑ Σάββατο 25/11/17 12:00 ΛΙΩΡΗΣ Χ.
4. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Λεβιδίου Κυριακή 26/11/17 12:00 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 25/11/17 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
6. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 26/11/17 12:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεβιδίου Σάββατο 25/11/17 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
9. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 25/11/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. ΤΕΓΕΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Φιλικών Κυριακή 26/11/17 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
11. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 26/11/17 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
12. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Μελιγούς Κυριακή 26/11/17 15:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Νεστάνης Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
14. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
15. ΕΛΠΙΔΑ – ΚΟΡΥΘΙΟ Φιλικών Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Μελιγούς Σάββατο 25/11/17 15:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ