Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 5η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 4η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΠΙΔΑ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 11/11/17 10:00
2. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΤΕΓΕΑ Φιλικών Σάββατο 11/11/17 12:00
3. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Παναρκαδικού Σάββατο 11/11/17 12:00
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 11/11/17 12:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνιδίου Σάββατο 11/11/17 11:00
6. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 11/11/17 12:00
7. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αστρους Κυριακή 12/11/17 12:00
8. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 12/11/17 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Λεβιδίου Σάββατο 11/11/17 15:00
10. ΤΕΓΕΑ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 11/11/17 15:00
11. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 11/11/17 15:00
12. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 11/11/17 15:00
13. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αστρους Κυριακή 12/11/17 15:00
14. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Φιλικών Κυριακή 12/11/17 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών Κυριακή 12/11/17 11:00
16. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Νεστάνης Κυριακή 12/11/17 11:00
17. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κανδήλας Κυριακή 12/11/17 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ Λεωνιδίου Σάββατο 11/11/17 15:00
19. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μελιγούς Κυριακή 12/11/17 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ